7. konference zemského ředitelství Pavla Horáka, OVB

V sobotu 25. března 2023 proběhla 7. konference zemského ředitelství Pavla Horáka. Díky dlouhé tradici účastníci již počítají s tím, že v rámci konference dojde na dobré skutky pro Dobrý skutek :)

Na dar pro Dobrý skutek se peníze vybírají příspěvkem do tomboly, dále mohou účastníci přispět jakoukoliv částkou dle svého uvážení a to pak přispívají nejen spolupracovníci, ale také zástupci partnerských společností či hosté akce.

Letos dárci ředitelství Pavla Horáka pomohli rekordní částkou 158.000 Kč třem dětem: Lukáškovi Jeníčkovi na intenzivní rehabilitace v Centru Hájek, Filípkovi Vampolovi na neurosenzorickou terapii Snoezelen a Martínkovi Machovi na úhradu speciální ortézy od rakouské firmy Pohlig.

Díky letošnímu daru se celková částka, kterou našim žadatelům od roku 2009 pomohlo zemské ředitelství Pavla Horáka, vyšplhala na neuvěřitelných 1 284 567 Kč.

Děkujeme zemskému řediteli Pavlu Horákovi za jeho dlouhodobou podporu Dobrého skutku a za to, že navíc každý rok umožní konat dobré skutky i svým kolegům a partnerům!


Poděkování od paní Machové:

Dobrý den, 
velice vám děkujeme za krásnou zprávu. Zrovna v ten den jsme byli ve Vídni a vyzvedli si novou ortézu. 
Chtěli bychom vám a zároveň i dárci poděkovat. Vaší práce si nesmírně vážíme!
Přejeme pěkný den,
Machovi.

Poděkování od paní Jeníčkové:

Vážená p. Morgenšternová,
to je tak skvělá zpráva! Moc Dobrému skutku a dárci děkujeme ❤ Lukášek ve svém současném stavu potřebuje hodně rehabilitovat a díky tomuto daru mu to bude umožněno ❤ 
Děkujeme, moc to pro nás znamená! 
Renata a Lukášek Jeníčkovi

Poděkování od paní Vampolové:

Dobrý den,
to je krásná zpráva, ještě o to víc v dnešní den Filipových narozenin. Máme velkou radost, moc děkujeme za dobrý skutek Dobrému skutku i dárci!
Přejeme také krásné a dobré dny,
Vampolovi ❤️

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz