Běh srdce byl srdeční záležitostí

Virtuální závod u příležitosti Světového dne srdce se běžel již v září a my jsme vám až dodnes dlužili zprávu o tom, jak v této  „divnodobě“ zvláště potřebný charitativní počin dopadl. 

Mělo to svůj důvod. K předání šeku nedošlo, protože i nás sportovce nakonec nemoc doběhla. Z této skutečnosti plyne několik pozitiv: průběh lehký, neb jsme trénovaní, momentální imunita vysoká, takže Vánoce beze strachu, a zprávu o skvělém výsledku akce vám můžeme dát téměř pod stromeček :) !!!     

Pořadatelé z organizace Virtuální běh se rozhodli zorganizovat virtuální běžecký závod, aby motivovali ty, kterým pohyb dělá dobře na těle i duchu a mají ho jako nedílnou součást životního stylu i prevenci proti nemocem, ale aby pomohli i těm, kteří už nějaký tělesný hendikep mají a obvyklou formou sportovat nemohou. A tak se stalo, že výzva k Běhu srdce vygenerovala finanční částku 71 723 korun!!! Vypadá to velmi jednoduše, ale srdečný dík všem pořadatelům za jejich práci a všem běžcům za jejich výkony i finanční dary je na místě! Děkujeme!

Jako příjemce tohoto daru jsme vybrali Tomáše Davida (41), který velmi potřeboval elektrický vozík pro větší volnost pohybu (paralela mezi Tomášem a vámi běžci je více než patrná :)).
A i když se ani s tímto „dopravním prostředkem“ Tomáš nemůže rozběhnout, je všem běžcům nesmírně vděčný a my tlumočíme jeho dík!

Charitativní BĚH SRDCE s organizací Virtuální běh vynesl dar ve výši 71 723 Kč!

Za DS Bára Hrubá a za Virtuální běh Pavel Kosař

Běh srdce

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz