Jako tenkrát poprvé… i podruhé a potřetí… :)

Pokaždé, když zažijeme něco neobvyklého, máme chuť se o to s vámi podělit. Je to inspirativní :)

S manželi Zavadilovými jsme se seznámili asi před 10 lety na akci Golf pro Dobrý skutek. Pár měsíců poté mi telefonovali, že by rádi naši organizaci finančně podpořili. Poslali peněžitý dar, sami si zvolili příjemce svého finančního daru a my měli radost.

Za dalších pár týdnů nám Zavadilovi volali znovu, že vymysleli narozeninovou párty, a že místo dárků vybere oslavenec hotovost pro někoho, kdo to potřebuje mnohem více – pro našeho klienta.

Uplynul nějaký čas a Zavadilovi volali, že se s přáteli, známými a sousedy rozhodli udělat charitativní adventní trh. Z důvodů dodržování vládních nařízení museli organizátoři akci neustále přizpůsobovat, ale nevzdali se! Klobouk dolů! Většina z nás má starosti se sebou samým, oni mysleli a myslí i na ostatní, kteří pomoc potřebují. Znovu stejný postup: vymysleli, zrealizovali a mně oznámili, že pro naše klienty vybrali po drobných celých                                                            20 000 korun!

 

Vážení a milí dárci - účastníci Adventu Na Příkopech!

Poslední adventní neděli jsem po telefonu obdržela skvělou zprávu! Každý dar je pro nás cenný, zvláště pak v dnešní době! Děkujeme všem, kteří organizovali, všem, kteří se zúčastnili, všem, kteří darovali nápad, nadšení, energii, čas i peníze!

Vězte, že jako vždy celý dar za vás darujeme dál! A komu konkrétně jste pomohli? Honzíku Pagáčovi.

Ještě jednou děkuji a za celý Dobrý skutek přeji krásné svátky a pevné zdraví!!!

Bára Hrubá

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz