Předvánoční akce se Ziajou už počtvrté! A opět s rekordem!

Nákupy jsou pro předvánoční čas tak typické, stejně jako touha pomoci těm, kteří se nemohou ani v tomto krásném svátečním období radovat z pevného zdraví. Kosmetická značka Ziaja, která letos oslavila dvacáté narozeniny na českém trhu, už několik let spojuje právě prodej svých produktů s pomocí ostatním a my máme velikou radost, že si už počtvrté vybrala opět naši organizaci do projektu "Ziaja pomáhá".

Je to vymyšleno geniálně - vy nakupujete, Ziaja naděluje, klient Dobrého skutku se raduje a s ním i všichni, kteří zakoupenou kosmetiku sami použijí, nebo darují jiným. Letos jste nakupovali v pátek 9. 12. a za pleťové a tělové krémy, mýdla, peelingy, šampony a spoustu dalšího jste za tento jediný den na e-shopu www.ziajaprotebe.cz utratili neskutečných 80 930,- Kč!

Celou sumu věnuje Ziaja naší klientce, sedmileté Valince z Ostravy se svalovou atrofií. Valča díky této podpoře brzy dostane potřebnou trupovou ortézu a ještě zbydou prostředky na nutné rehabilitace.

Ziajo, děkujeme! Jmenovitě děkujeme majitelům firmy Ziaja, distributorovi kosmetiky Ziaja pro Českou republiku panu Adamu Rubinovi, brand manažerce Ziaji paní Veronice Rubinové a PR manažerce paní Tereze Vítkové.

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz