Finanční dar

Dobrý skutek můžete udělat zasláním libovolné finanční částky na náš transparentní účet 5005005006/2010, s možností vlastního výběru klienta.

Pro pohodlnější zadání částky a výběr příjemce vašeho daru, použijte tento online formulář pro zaslání finančního daru.

Informace k finančním darům

Prostřednictvím těchto webových stránek www.dobryskutek.cz (dále jen "web") máte možnost zvolit finanční částku, kterou chcete darovat, nebo dárek v hodnotě finanční částky, kterou chcete darovat a tyto finanční prostředky rozdělit jednomu nebo více klientům, jejichž příběhy jsou aktuálně na tomto webu otevřené k vaší podpoře. Finanční dar tedy nelze prostřednictvím webu odeslat bez výběru klienta.

Finanční dar, který zvolíte, musí být v plné výši rozdělen mezi klienty, jinak není možné dokončit odeslání finančního daru.

Ve formuláři pro zaslání finančního daru prostřednictvím tohoto webu vás požádáme o vyplnění některých údajů:

  • Vaše jméno a příjmení případně jméno firmy (může se zobrazit v přehledu dárců, pokud si nebudete přát zůstat v anonymitě)
  • Adresa bydliště, datum narození, v případě firmy IČ a DIČ (na webových stránkách ani v jiných materiálech občanského sdružení Dobrý skutek se tyto údaje nezobrazují; na tuto adresu se zasílá suvenýr, pokud jste zvolili možnost Finančního daru s výběrem suvenýru)
  • Emailová adresa (nutná pro zaslání potvrzení, darovací smlouvy a případnou další komunikaci)
  • Telefon (je nepovinný, ale raději uvádějte)

Po odeslání formuláře Vám automaticky vytvoříme Darovací smlouvu, kterou Vám zašleme též emailem. Darovací smlouvu potřebujeme, abychom měli doklad o vašem finančním daru. Ale i pro vás by mohla být užitečná (vizte též níže odstavec Nepřehlédněte).

Finanční prostředky (částku, kterou jste se rozhodli věnovat) můžete poslat dvěma způsoby:

  • Převodem z účtu Vaší banky na náš transparentní účet 5005005006/2010
  • Platební kartou (platební bránu poskytuje GoPay)

Po odeslání formuláře se téměř okamžitě začne Váš dar zobrazovat u klienta (či klientů), kterým chcete přispět a zároveň v přehledu dárců. Pokud ve formuláři finančního daru zaškrtnete, že chcete zůstat v anonymitě, bude se Váš dar zobrazovat pod jménem "Anonymní dárce".

V přehledu finančních darů se zobrazuje znak hvězdičky (*), který informuje, že ještě nemáme spárován Váš dar s výpisem z transparentního účtu. Jakmile ověříme, že finance na náš účet dorazily, hvezdičku odstraníme. V případě platby převodem z účtu je třeba počítat s prodlevou cca 1 pracovní den od odeslání platby, v případě platby kartou se stav aktualizuje jednou za hodinu.

Objednání suvenýru

V případě, že jste si vybrali v online formuláři možnost Finančního daru s výběrem suvenýru, bude Vám suvenýr zaslán po připsání celé finanční částky odpovídající hodnotě suvenýru na náš transparentní účet. 

Dotazy, problémy a připomínky

V případě, že budete mít s čímkoliv problém, nebo se po objednání suvenýru rozhodnete pro jakoukoliv změnu, prosím, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme. Kontaktní údaje jsou zde.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

  • Ve výše uvedeném případě Vám bude na Vaše finanční dary vyhotovena darovací smlouva. Vždy máte možnost sami určit konkrétního příjemce Vašeho finančního daru.

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz