Poděkování: Matouš Maryška

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala organizaci Dobrý skutek a všem jejím laskavým dárcům. Díky Vašemu příspěvku jsme mohli synovi Matoušovi při lázeňském pobytu v Sanatoriích Klimkovice dopřát navíc intenzivní neurorehabilitační cvičení, které potřebuje a velmi mu pomáhá.

Matouš cvičil s fyzioterapeutkou Veronikou, se kterou si padli do oka. Pokaždé spolu začali důkladným protažením  ztuhlých svalů a pak se věnovali praktickým věcem jako nákroku do stoje,  obcházení nábytku, chůzi s chodítkem a později s berličkami a nácviku chůze do schodů. Také jsme docházeli na motomed, chodící pás, hippoterapii a vertikalizační stojan. K tomu Matouš navštěvoval klasické lázeňské procedury  jako perličková a jodobromová koupel se zábalem, masáže a spirální relaxace, díky kterým se uvolnil a odpočinul si. Velmi ho bavila i ergoterapie a snoezelen, které jsou založené spíše na hře. Neméně důležité je i to, že zde mohl navštěvovat školku, kam se velmi těšil a našel si spoustu kamarádů, díky kterým celý měsíc neuvěřitelně utekl. 

Intenzivní cvičení Matoušovi moc pomohlo.  Nabral novou svalovou hmotu,  zlepšil držení těla ve stoje i při chůzi,  zvětšil si rozsah pohybu a uvolnil se. Určitě se do Klimkovic rádi vrátíme. 

Ještě jednou mnohokrát děkujeme za tuto příležitost. 

S pozdravem a přáním hezkého dne
Alena  Pittnerová, maminka

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz