Poděkování: Sebastian Mann II

Vážení dárci,
chtěli bychom Vám všem z celého srdce poděkovat za finanční pomoc pro našeho syna Sebastiánka, který v květnu oslavil šesté narozeniny. Finanční pomoc byla určena na intenzivní neurorehabilitaci TheraSuit v Hájku u Rokycan.

Sebíček na tyto neurorehabilitace dojíždí již 3 rokem a díky Vaší pomoci z vánoční akce firmy Ziaja mohl Sebík opět posílit své tělíčko a ukázat, jak velký bojovník se v něm skrývá. Sebík na neurorehabilitace dojíždí 5x ročně a také zde navštěvuje denní stacionář. Sebík má těžké vývojové opoždění, spasticitu dolních končetin a trupovou hypotonii. Znamená to, že nemluví, nechodí a má svůj specifický způsob pohybu.

Intenzivní rehabilitace jsou pro nás velmi důležité, díky nim si Sebík za dobu svého cvičení posílil svalstvo v oblasti trupu a tím jsme docílili lepšího sedu v kterém je velice spokojený. Nyní přišel na řadu stoj a nácvik chůze, který je pro nás velmi těžký, ale vše chce svůj čas a velkou trpělivost. Cvičení a doprovodné terapie mu pomáhají i po mentální stránce. Sebík je velmi zvídavý, vnímavý a usměvavý klučina.

Proto si opravdu velice vážíme Vaši pomoci, bez které by Sebík nemohl rehabilitovat a cvičit své nové dovednosti a stav našeho syna by se nemohl zlepšovat. Opravdu není slovo, které by vystihlo naše poděkování.

Velice za vše děkujeme
Sebík a rodiče Lucie a Petr Mannovi

Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Transparentní účet: 5005005006/2010 + IBAN: CZ4420100000005005005006
Sbírkový účet: 5005005022/2010
Všeobecné obchodní podmínky, Prohlášení o ochraně osobních údajů dle GDPR
Tvorba webových stránek - Neternity.cz